features-img1.jpg

MatMax Kids'e Hoşgeldiniz!

MatMax Kids, okul öncesi ve ilköğretim düzeyi çocukların oyunlar ile matematik ve fen bilgisi öğrenebileceği ve aynı zamanda yabancı dil temellerini atabileceği bir eğitim kanalıdır. ÷︁

Çocukların küçük yaştan itibaren matematiğe ve fen bilimlerine ilgi duymaları için tasarlanmış videolarımızda konuyu oyunlaştırarak anlatıp eğlenceli hale getirmek temel önceliğimizdir. MatMax Kids ekibi olarak amacımız çocuklarımızın sayısal bilimlere olan isteklerini artırmak ve onları başarıya taşımaktır.

Okul öncesi videolarımızda, oyunlar ile matematik anlatımının yanı sıra sayıların ve güncel kelimelerin İngilizce ve Almanca karşılıkları da öğretilmektedir. Temel bilimsel öğretilerin yanında dil eğitiminin de temellerini atmaktayız.

Her ebeveynin yaşadığı en büyük sorun "Çocuklarının yeni nesil problemlerde zorluk yaşamasıdır." Problemlerde anlatılanları hayal edememek bu zorluğa sebep olmaktadır. MatMax Kids öğretmenleri tam da bu noktada, okul öncesi ve ilköğretim düzeyindeki öğrencilere ileriye dönük çalışmalar yaparak, çocukların problemlerde hayal güçlerini nasıl kullanabileceklerini göstermek istemektedir ve ayrıca birden fazla alanda çocukları geliştirmeyi hedefleyen ve bu hedefler dahlinde çalışmalarını sürdüren ekibimiz matematiği sevdirmek için burada. Önceliğimiz çocuklarımızdır.

Tüm videolarımızda geri dönüşüme destek vermek amaçlı, doğal atıklar ile kullanılabilir ev atıkları kullanılmaktadır. Videolarımızın kurguları her evde bulunabilecek materyallerden oluşmakta ve her çocuğun uygulayabileceği kolaylıktadır.